Crow
Dijital Pazarlama
Çözümleri

Markanız

Pazarlamanın satışla birleştiği dijital yeni bir çağdayız.
Peki, sizin markanız müşterilerinize;
Doğru yerde, doğru zamanda, doğru şekilde, doğru maliyetle ulaşabiliyor mu?

Türkiye Facebook Üyeleri İstatistiğine Bakış

2017 Ocak
Aylık aktif kullanıcı sayısı: 40m-45m
Uygulama: 101 Okey Plus, Candy Crush Saga
Takip edilen haber/medya: Ezan Sesi, SPORX, Acunn.com, Haberler.com
Perakende Alışveriş: Media Markt Türkiye
Müze/Sanat Galerisi: Mutluluğun resmi
Kurgu Karakter: Hacı kop kop devir kopma devri
Kıyafet: Tozlu.com
Film: Aşk Tesadüfleri Sever
Ürün/Servis: Teknosa, Facebook
Yazar: Aykut Elmas
Eğlence: Cezmi Kalorifer ile Pastırma Tadında Paylaşımlar, Oha Diyorum, İzlesene.com

Dijital Pazarlama Çözümlerimiz

Dijital satış ve pazarlama hedefleriniz neler olmalı? Hangi mecraları, hangi şekilde kullanmalısınız? Rakipleriniz dijitalde neler yapıyor? Markanız, ürünleriniz, kategoriniz için fırsatlar ve tehditler nelerdir?
Eğer dijital pazarlama çalışmalarınıza hedef odaklı, ölçümlenebilir bir strateji ile başlarsanız çok daha efektif maliyetlerle yüksek geri dönüşler kazanabilirsiniz.Crow-dijital-pazarlama-strateji-Sun-Tzu-savas-sanati-sozler-kotasyon

İşlerinizi büyütmenin ve satışlarınızı artırmanın vazgeçilmezi, arama motoru reklamcılığı veya kısa adıyla SEM.
Google Adwords reklamları konusunda 20’den fazla global markaya destek vermiş 8 yılı aşkın tecrübeye sahip sertifikalı ekibimizden destek alabilirsiniz.

Facebook reklamları doğru kullanıldığında ürünleriniz için farkındalık yaratmanın en düşük maliyetli çözümlerinden biridir.
Facebook reklamları konusunda 20’den fazla global markaya destek vermiş 8 yılı aşkın tecrübeye sahip sertifikalı ekibimizden destek alabilirsiniz.

Arama motoru optimizasyonu, SEO veya markanızı ilgili anahtar kelimelerde üst sıralara taşımak, size orta vadede reklam bütçeleriyle elde edemeyeceğiniz sonuçları sağlayacaktır.

Metinleriniz, görsel dünyanız ve videolarınız müşterilerinizde ve müşteri adaylarınızda hedeflerinizi gerçekleştirmek üzerine mi kurgulandı?
İçerikleriniz, blogunuz, sosyal medya paylaşımlarınız, reklamlarınız birbirini tamamlayıcı nitelikte mi?
Doğru mecralarda, doğru içerikleri mi çıkıyorsunuz?
Yeni medya içerikleri; sürdürülebilir ve sürekli içerikleri, kampanyalar ile destekleyerek kullanıcı tabanını genişletmeye, mevcut kullanıcılara ise sürekli hatırlatıcı olmaya yönelik düzenlenmelidir.

Standart web sitesi veya blog ihtiyaçlarınızı, öncelikle WordPress uzmanlığımızla karşılıyoruz. WordPress alt yapısı sürekli güncellenmekte ve SEO için oldukça verimlidir. Daha karışık ihtiyaçlarınız için hazır ve farklı çözümler için yazılım uzmanlarımızın projelendirmesi ile ilerliyoruz.

E-ticarete atıldınız veya atılmak istiyorsunuz. E-ticaret sitesi, reklamlar, SEO, sosyal medya stratejileriniz neler olmalı? E-ticaret satın alma alışkanlıkları hakkında yaptığımız araştırma, e-ticaret sitesindeki seçim kriterinin tasarım veya kullanıcı kolaylığı değil marka bilinirliği olduğunu gösteriyor. Doğru marka konumlandırması ve tanıtımı ile rakiplerinize fark atın. E-ticaret sitesi kurulumlarının büyük bir dert olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Shopify tecrübemiz ve uzmanlığımızla en karışık ihtiyaçlarınızı doğru tema ve eklenti seçimleri, gerekirse özel eklenti yazılımlarımız ile karşılıyoruz.

Crow işlerinizi büyütmeye yardımcı olur.
Size en iyi pazarlama araçlarını ve uzmanlığını sunar.

Crow işlerinizi büyütmeye yardımcı olur.
Size en iyi pazarlama araçlarını ve uzmanlığını sunar.

Fark Yaratın